Coaching pozytywnego myślenia

Coaching pozytywnego myślenia

Celem coachingu jest rozumienie problemu, zmiana sposobu myślenia i zastopowanie dialogu „wewnętrznego krytyka” na rzecz budowania motywacji i wytrwałości w rozwijaniu poczucia wartości i równowagi w ważnych obszarach życia;

Przekuj trudności w dobre doświadczenie

Wspieramy osoby indywidualne, przeżywające zarówno głębszy kryzys, jak i chwilowe załamanie czy niemoc w podjęciu ważnej decyzji. Najwięcej uwagi i energii przeznaczysz podczas naszej sesji coachingu w wykorzystaniu swoich zasobów, aby znaleźć rozwiązanie potrzebne Ci w tym momencie, i zrealizować swój cel – to co potrzebujesz teraz i w najbliższej przyszłości.

Własne granice i wzajemne zrozumienie

Wspieramy osoby indywidualne, rodziców nastolatków oraz menedżerów i pracowników w firmach w doskonaleniu ich kompetencji interpersonalnych, które są niezbędne zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Coaching – w czym mi pomoże?

Osoby, które cenią sobie coaching jako formę wsparcia w rozwiązywaniu swoich problemów w życiu, uważają, że jest to bardzo skuteczna metoda w takich obszarach jak:

  • budowanie wzajemnego zrozumienia, wsparcia i życzliwych relacji,
  • pozytywnego i konstruktywnego rozwiązywania problemów w sytuacji zaistnienia różnych konfliktów,
  • tworzenia nowych nawyków asertywnego myślenia i wzajemnego zrozumienia swoich potrzeb,
  • wyrażania swoich myśli, swojego zdania zamiast ulegania opiniom innych osób,
  • tworzenia elastycznych granic w konfrontacji z krytyką, manipulacją oraz toksycznymi zachowaniami innych osób,
  • odczuwania satysfakcji w wzajemnych relacjach, dostrzegania wartości i wzmacniania poczucia pewności siebie.

Czy coaching jest dla mnie?

Jeśli odczuwasz brak zrozumienia w relacji, zagubienie i chcesz stworzyć takie relacje, w których możesz wyrażać siebie, być sobą a jednocześnie mieć porozumienie, szacunek i respektowanie swoich granic, to zapraszamy Cię na sesję coachingu.

Albo jeśli przeżywasz trudną sytuację życiową – prywatną lub zawodową, zmagasz się z nią i chcesz rozwiązać problem, podjąć decyzję, która pozwoliłaby Ci na zwrot w dobrą stronę, to oferowana przez nas forma wsparcia jest dla Ciebie.

Jedyne co potrzebujesz, to wygospodarować sobie czas na parę wspólnych sesji (ile ich będzie zależy od złożoności problemu), podczas których zidentyfikujesz problem i znajdziesz najlepsze dla siebie sposoby jego rozwiązania.

Coaching pozytywnego myślenia