Pakiety

Wiemy, co znaczy zdrowie i witalność.
Zapraszamy do wspólnej drogi zdrowej regeneracji.

Dzięki najnowszym badaniom z zakresu epigenetyki możemy śmiało powiedzieć, że to otoczenie – styl życia, odżywianie, reakcje emocjonalne – w 90% wpływają na Twoje zdrowie. A to oznacza, iż geny są naszym punktem startu, ale to otoczenie ma decydujący wpływ na to, jakie geny są aktywowane. Jeśli prowadzisz nieodpowiedni styl życia, działasz pod wpływem chronicznego stresu, nie regenerujesz się właściwą jakością snu, nie odżywiasz się i nie ćwiczysz zgodnie z potrzebami Twojego organizmu  – to możesz odczuwać spadek energii, koncentracji, nastroju i powodować rozwój stanów zapalnych w organizmie.

Wiemy,  jak możesz żyć w zdrowiu i witalności. Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiety, które pozwolą nam kompleksowo zadbać o Twoje zdrowie w sferze sprawności fizycznej, odżywiania, równowagi metabolicznej i emocjonalnej oraz regeneracji organizmu.f

Każdy pakiet to zestaw spersonalizowanych usług:

Etap 1

Kompleksowa analiza Twojego stanu zdrowia z psychodietetykiem.

Etap 2

Ocena funkcjonalna stanu zdrowia i konsultacja z fizjoterapeutką.

Etap 3

Ustalenie spersonalizowanego planu bioregeneracji i żywienia dla zdrowego ciała i samopoczucia.

Etap 4

Przeprowadzenie indywidualnie dobranych zabiegów regeneracyjnych i leczniczych.

Etap 5

Plan z zaleceniami podtrzymującymi efekt zabiegów i dla prawidłowej regeneracji w domu.

Biostymulacja anti-aging

Pakiet Anti-Aging pozwoli Ci zachować młody i naturalny wygląd w oparciu o naturalne nieinwazyjne zabiegi modelujące twarz, stymulujące odnowę biologiczną i odżywienie organizmu. Spersonalizowany plan żywieniowy i indywidualnie dobrane zabiegi wspomagają redukcję zmarszczek, odmłodzenie tkanek, wyrównują koloryt skóry, wspomagają odzyskanie jej jędrności i motywują do produkcji kolagenu, a przede wszystkim zapewniają wyraźne odświeżenie i przywrócenie witalnego, zdrowego wyglądu. Stosujemy naturalne terapie manualne modelowania i odmładzania twarzy m.in. masaż KOBIDO.

Oferujemy 4 rodzaje pakietów Anti-Aging, wybierz i zacznij od jednego z nich. 

Pakiet Diet Anti-Aging jest kompleksową usługą, realizowaną podczas 3 konsultacji – pierwszej diagnozy dietetycznej, drugiej diagnozy fizjoterapeutycznej i trzeciej dietetycznej z omówieniem planu żywieniowego. Wybierając tę usługę zamiast osobnych 2 konsultacji i planu żywieniowego, oszczędzasz 170 zł! Chcąc skorzystać z Pakietu wybierz najpierw specjalistę – dietetyka lub psychodietetyka, a następnie usługę – Pakiet Diet Anti-Anging  i zapłać z góry 590 zł. Po pierwszej konsultacji dietetycznej, umów się od razu na konsultację z fizjoterapeutą i kolejną konsultację dietetyczną.

Pakiet Diet Anti-Aging obejmuje: 

 • konsultację dietetyczną z analizą składu ciała,
 • badanie bioregeneracji z raportem oceny funkcjonalnej wykonaną przez fizjoterapeutę z pomiarem K-FORCE (m.in. siły mięśni),
 • spersonalizowany plan żywieniowy.


Cena: 590 zł

Na pierwszą konsultację umów się z psychodietetykiem.

Pakiet KOBIDO Anti-Aging jest kompleksową usługą, realizowaną podczas 8 zabiegów. Wybierając  tę usługę zamiast pojedynczych zabiegów, oszczędzasz 379 zł! Chcąc skorzystać z Pakietu wybierz najpierw specjalistę odnowy biologicznej lub fizjoterapeutę, a następnie usługę – Pakiet KOBIDO Anti-Aging  i zapłać z góry 921 zł. Po pierwszym zabiegu umów się na kolejne 7 zabiegów.

Pakiet KOBIDO Anti-Aging obejmuje: 

 • 4 masaże KOBIDO, w tym 2 zabiegi z tapingiem modelująco-liftingującym,
 • 4 zabiegi tapingu modelująco-liftingującego biustu.


Cena: 921 zł

Umów się na zabieg z fizjoterapeutką.

Pakiet KOBIDO niechirurgiczny lifting twarzy to inaczej japoński masaż twarzy. Jest kompleksową usługą, realizowaną podczas 5 zabiegów. Oferta obejmuje również użycie dermatologicznej maski na twarz wykańczającej zabieg. Wybierając  ten pakiet zamiast pojedynczych zabiegów, oszczędzasz 240 zł! Chcąc skorzystać z Pakietu wybierz najpierw specjalistkę bioregeneracji lub fizjoterapeutkę, a następnie usługę – Pakiet KOBIDO niechirurgiczny lifting twarzy  i zapłać z góry 960 zł. Po pierwszym zabiegu umów się na kolejne 4 zabiegi.

Pakiet KOBIDO niechirurgiczny lifting twarzy obejmuje: 

 • 5 masaży KOBIDO,
 • 5 masek najwyższej jakości firmy Theo Marvee.


Cena: 960 zł

Umów się na zabieg z fizjoterapeutką lub specjalistką odnowy biologicznej.

Pakiet ANTYCELLULITOWY jest dla tych, którzy chcą podjąć skuteczną walkę z cellulitem, zastojami limfatycznymi i brakiem elastyczności skóry. Realizowane jest 5 cyklicznych zabiegów, a dzięki pakietowi oszczędzasz aż 110 zł! Chcąc skorzystać z Pakietu wybierz najpierw specjalistę bioregeneracji, a następnie usługę – Pakiet ANTYCELLULITOWY  i zapłać z góry 440 zł. Po pierwszym zabiegu umów się na kolejne 4 zabiegi.

Pakiet ANTYCELLULITOWY obejmuje: 

 • 5 zabiegów masażu bańską chińską nóg oraz pośladków


Cena: 440 zł

Umów się na zabieg ze specjalistką odnowy biologicznej.

Bioregeneracja antystresowa

Pakiet bioregeneracji antystresowej pomoże Ci w odzyskaniu równowagi w organizmie, poprawie koncentracji, jakości snu i odporności na stres oraz dostosować aktywność fizyczna i sposób odżywiania do Twoich potrzeb. Stres, który towarzyszy Ci każdego dnia powoduje zaburzenia snu, częste bóle głowy, bóle mięśni i stawów, a także problemy z pamięcią oraz koncentracją. Zaburzenia te możemy zminimalizować, dzięki kompleksowej i holistycznej pomocy w zakresie radzenia sobie ze stresem. W zależności od preferencji i stanu, dobieramy odpowiednie formy terapii, dzięki którym poczujesz się znacznie lepiej i sprawniej m.in. światłoterapię, biofeedback, masaże i ćwiczenia lecznicze.

Pakiet DIET Anty-Stres jest kompleksową usługą, realizowaną podczas 3 konsultacji. Wybierając  tę usługę zamiast pojedynczych usług, oszczędzasz 260 zł! Chcąc skorzystać z Pakietu wybierz najpierw specjalistę-dietetyka lub psychodietetyka, a następnie usługę – Pakiet DIET Anty-Stres  i zapłać z góry 480 zł. Po pierwszej konsultacji umów się na kolejne 2 wizyty.

Pakiet DIET Anty-Stres obejmuje: 

 • 2 konsultacje dietetyczne z analizą składu ciała,
 • spersonalizowany plan żywieniowy.


Cena: 480 zł

Na pierwszą konsultację umów się z psychodietetykiem.

Pakiet BIOFEEDBACK Anty-Stres jest kompleksową usługą, realizowaną podczas 20 zabiegów. Wybierając  tę usługę zamiast pojedynczych zabiegów, oszczędzasz 750 zł! Chcąc skorzystać z Pakietu wybierz najpierw specjalistę- trenera Biofeedback, a następnie usługę – Pakiet BIOFEEDBACK Anty-Stres  i zapłać z góry 1650 zł. Po pierwszym zabiegu umów się na kolejne 19 zabiegów.

Pakiet BIOFEEDBACK Anty-Stres obejmuje: 

 • 5 masaży relaksacyjnych,
 • 15 zabiegów z zakresu treningu antystresowego biofeedback.


Cena: 1650 zł

Umów się na konsultację z trenerem biofeedback.

Pakiet FIZJO Anty-Stres jest kompleksową usługą, realizowaną podczas konsultacji fizjoterapeutycznej i 5 zabiegów. Prowadzimy diagnostykę fizjoterapeutyczną z innowacyjnym urządzeniem treningowym K-FORCE służącym do analizy siły i treningu równowagi z biofeedbackiem. Wybierając tę usługę zamiast pojedynczych zabiegów, oszczędzasz 90 zł! Chcąc skorzystać z Pakietu wybierz najpierw specjalistę- fizjoterapeutę, a następnie usługę – Pakiet FIZJO  Anty-Stres  i zapłać z góry 740 zł. Po pierwszej konsultacji umów się na kolejne 5 zabiegów.

Pakiet FIZJO Anty-Stres obejmuje: 

 • konsultacja fizjoterapeutyczna z oceną funkcjonalną i pomiarem K-FORCE (m.in. siły mięśni)
 • 5 zabiegów zalecanych do wyboru przez fizjoterapeutę m.in. terapia manualna, masaż leczniczy, trening zdrowotny.


Cena: 740 zł

Umów się na konsultację z fizjoterapeutką.

Pakiet światłoterapii AVS PSIO jest usługą oferującą stymulację audiowizualną. Oddziaływanie słuchowych i wzrokowych bodźców na ludzki mózg przy pomocy AVS wpływa na zmniejszenie negatywnych odczuć czy stanów depresyjnych poprzez wzmocnienie organizmu przy pomocy m.in. programów regulujących sen, relaksujących, jak również programów w paśmie alfa, w którym tworzy się w organizmie większa ilość hormonu serotoniny, wpływającego na dobre samopoczucie, emocje i redukcję stresu. Nie zaleca się jednak stosowania AVS PSIO u osób z wysoką fotowrażliwością oraz podejrzeniem epilepsji. W Instytucie Wellsense dysponujemy specjalnie dedykowanymi programami dla osób preferujących mniejszą stymulację światłem i stosujemy je z sukcesem terapeutycznym w bezpieczny sposób. Zalecamy pakiet 10 zabiegów światłoterapii w celu uzyskania efektu terapeutycznego oraz korzystnej ceny zabiegów trwających od 20 min do 50 minut.

Pakiet światłoterapii AVS PSIO: 

 • 10 zabiegów światłoterapii z dedykowanymi programami dla Twoich potrzeb

 

Cena: 492 zł

Umów się na zabieg z fizjoterapeutą lub ze specjalistką odnowy biologicznej.

Bioregeneracja pocovidowa

Zaburzenia snu, pogorszenie funkcji poznawczych, szybka męczliwość, bóle stawów i mięśni to jedne z niewielu problemów, które można odczuwać po przebytej chorobie Covid-19. Jako specjaliści od zdrowia oferujemy skuteczną bioregenerację pocovidową opartą na analizie stanu zdrowia, spersonalizowanym planie żywieniowym oraz indywidualnie dobranych zabiegach światłoterapii jasnym światłem z AVS PSIO, biofeedbacku i fizjoterapii. Zespół manualnych technik wpływających na tkanki organizmu pozwolą na poprawę kondycji i wzmocnienie poszczególnych partii ciała.

Pakiet Post-Covid Anty-Stres jest kompleksową usługą, realizowaną podczas 3 konsultacji 2 dietetycznych i 1 fizjoterapeutycznej oraz 10 zabiegów. Wybierając  tą usługę zamiast pojedynczych zabiegów, oszczędzasz 380 zł! Chcąc skorzystać z Pakietu wybierz najpierw specjalistę- dietetyka lub psychodietetyka, a następnie usługę – Pakiet Post-Covid Anty-Stres  i zapłać z góry 1860 zł. Po pierwszej konsultacji umów się na konsultację z fizjoterapeutą, ponownie z dietetykiem lub psychodtetykiem i kolejne 10 zabiegów.

Pakiet Post-Covid obejmuje: 

 • 2 konsultacje dietetyczne z analizą składu ciała,
 • badanie bioregeneracji z raportem oceny funkcjonalnej wykonaną przez fizjoterapeutę z wykorzystaniem systemu Kforce (ocena: siły mięśniowej, równowagi),
 • spersonalizowany plan żywieniowy i bioregeneracji,
 • 10 zabiegów zalecanych przez fizjoterapeutę m.in. terapii manualnej lub masaży i ćwiczeń leczniczych.


Cena: 1860 zł

Umów się na konsultację z psychodietetykiem.

Pakiet RELAKSACYJNY jest dla każdej osoby potrzebującej rozluźnienia. Świetne zastosowanie znajdzie również we wszelkich dolegliwościach mięśniowych, a także bólowych kręgosłupa. Realizowane jest 5 cyklicznych zabiegów, a dzięki pakietowi oszczędzasz aż 100 zł! Chcąc skorzystać z Pakietu wybierz najpierw specjalistę bioregeneracji, a następnie usługę – Pakiet RELAKSACYJNY  i zapłać z góry 400 zł. Po pierwszym zabiegu umów się na kolejne 4 zabiegi.

Pakiet RELAKSACYJNY obejmuje: 

 • 5 zabiegów masażu bańską chińską pleców.


Cena: 400 zł

Umów się na zabieg ze specjalistką odnowy biologicznej.

Neurobioregeneracja

W Instytucie Wellsense pracujemy z różnymi urządzeniami do treningu Biofeedback, dzięki temu możemy wpływać na poprawę funkcjonowania układu ruchu, autonomicznego układu nerwowego, funkcji poznawczych i pamięci, a także oddziałujemy na pracę układu krążenia, układu hormonalnego i oddechowego. A co jest równie istotne, stosując trening Biofeedback przyspieszamy poprawę sprawności fizycznej, poznawczej i regeneracji organizmu u pacjentów uczestniczących w zabiegach fizjoterapeutycznych, dietoterapii czy psychoterapii.

Pakiet Biofeedback to pakiet zawierający diagnozę pełnoczepkową QEEG lub mini QEEG oraz pakiet 10 treningów Biofeedback dostosowanych do wskazań treningowych pacjenta. Przy zakupie pakietu oszczędzasz 500 zł.

Pakiet Biofeedback obejmuje: 

 • diagnozę pełnoczepkową QEEG lub mini QEEG
 • pakiet 10 treningów Biofeedback


Cena: 980 zł

Umów się na zabieg z trenerem biofeedback.

Nasze pakiety pozwalają na:

Uwolnienie blokad i zastojów w organizmie

Odmłodzenie tkanek

Przywrócenie poprawnego krążenia krwi i limfy

Wewnętrzne odżywienie i nawilżenie tkanek

Naukę radzenia sobie ze stresem i jego skutkami

Zwiększenie koncentracji

Harmonijne funkcjonowanie organizmu

Wzmocnienie układu kostno-szkieletowego