Jesteśmy Twoim przewodnikiem w drodze po zdrowie i witalność

+48 604 107 796

ul. Józefa Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

Terapia Biofeedback
dla młodzieży i dorosłych

Większa kontrola, dokładność i szybsza reakcja

Metoda biofeedback - co to takiego?

Co jest dzisiaj najcenniejsze? – PAMIĘĆ, KONCENTRACJA UWAGI, RADZENIE SOBIE ZE STRESEM… któż to dzisiaj potrafi? Widzisz, że masz słabszą pamięć, że znowu Cię wszyscy denerwują, że znowu nie możesz się skupić…

Jest na to sposób – za pomocą treningu metodą EEG biofeedback możesz zmienić swoje życie, relacje z ludźmi a przede wszystkim uczynić je przyjemnym i radosnym.

Trening metodą EEG biofeedback został wynaleziony przez naukowców dla NASA – aby zwiększyć zdolności umysłowe astronautów, tak aby mogli działać niezawodnie nawet w sytuacjach ekstremalnych. Dzisiaj trening EEG biofeedback jest z powodzeniem stosowany w Europie i na całym świecie przez ośrodki terapeutyczne, medyczne, sportowe. Nasz wielki skoczek – Adam Małysz – przez wiele lat stosował tą metodę, jak widać z ogromnym powodzeniem.

Metoda Biofeedback to technika, podczas której osoba trenująca uczy się regulować własne funkcje biologiczne na poziomie centralnego układu nerwowego, które zazwyczaj przebiegają w sposób nieświadomy, jak np. oddychanie, tętno, temperatura czy EEG. Zdobycie kontroli nad tymi procesami pozwala osobie trenującej poprawić funkcjonowanie pracy mózgu i całego układu nerwowego, a w konsekwencji całego ciała, dzięki czemu jest w stanie wyeliminować wiele niepożądanych objawów czy nawet zaburzeń związanych z nieprawidłową pracą mózgu, lękiem, depresją.

Biofeedback dla młodzieży i dorosłych

EEG biofeedback jest szczególnie polecany dzieciom, młodzieży i dorosłym mających problemy typu:

Metodę EEG biofeedback można również stosować u osób zdrowych, gdzie ważne są takie czynniki jak pamięć i koncentracja uwagi np.

Pomóż sobie i swojemu dziecku, a praca i  nauka staną się przyjemnością, znikną problemy z koncentracją, zapominaniem o ważnych sprawach.

Terapia biofeedback

Zapraszamy na terapię biofeedback dla młodzieży i dorosłych