Jesteśmy Twoim przewodnikiem w drodze po zdrowie i witalność

+48 604 107 796

ul. Józefa Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

Dla firm

Zdrowy styl pracy gwarantujący wyższą efektywność

W naszej ofercie proponujemy Państwu nowoczesne podejście zwiększające efektywność pracy poprzez inwestycje wellbeingowe w pracownika.

Wypracujmy dobre nawyki!

Inwestycja w wellbeing w firmie to zdrowa inwestycja

Kondycja fizyczna i zdrowie psychiczne pracowników to obszary, które po pandemii są szczególnie istotnymi elementami wymagającymi zadbania w kontekście efektywności pracy. Najnowsze badania ukazujące stan zdrowia pracowników wykazują, że dolegliwości bólowe wpływają na jakość pracy. Wytworzyło się zapotrzebowanie na benefity pracownicze w obszarze dbałości o dobrostan pracowników, zarówno w dużych korporacjach, jak i małych, i średnich przedsiębiorstwach. Realizując te potrzeby, firmy mogą wyróżnić się na rynku, jako dojrzałe organizacje rozszerzające działalność CSR o tzw. turkusowe zarządzanie.

W czym możemy pomóc Twojej firmie?​

Narzędzia online

Z DOWOLNEGO MIEJSCA NA ŚWIECIE

Zadbaj o wellbeing pracowników gdziekolwiek są z wykorzystaniem szerokiej gamy narzędzi online: rozwijające webinary, konsultacje ze specjalistami, a także treningi online, które poprawią samopoczucie, zdrowie i podniosą motywację do pracy.

Narzędzia offline

STACJONARNIE W TWOIM BIURZE I INSTYTUCIE WELLSENSE

Ćwiczenia i relaksacja pod opieką dedykowanego Twojej firmie fizjoterapeuty pomoże obniżyć poziom stresu i zredukuje napięcia, wpływając korzystnie na wydajność pracy, a także pozwoli na utrzymanie w zdrowiu oraz sprawności wzrok i poprawną postawę ciała.

Narzędzia wspierające motywację

STACJONARNIE I ONLINE

Buduj zaangażowanie i podtrzymuj motywację wśród pracowników przy wykorzystaniu opracowanych przez nasz Instytut dodatkowych materiałów oraz narzędzi online i stacjonarnych.