Jesteśmy Twoim przewodnikiem w drodze po zdrowie i witalność

+48 604 107 796

ul. Józefa Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

Łukasz Lepkowski

Fizjoterapeuta

Magister Fizjoterapii
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego We Wrocławiu

Cześć, mam na imię Łukasz i jestem fizjoterapeutą. Na co dzień rozwiązuje problemy bólowe swoich pacjentów i wspomagam ich powrót do pełnej sprawności. Głównie specjalizuję się w pracy z pacjentami psychosomatycznymi, czyli takimi u których bóle i inne problemy wywołują napięcia stresowe czy emocjonalne. Zajmuję się, również pacjentami z bólami kręgosłupa, stawów, problemami pokarmowymi oraz pacjentami po operacjach. Zawsze patrzę na problemy swoich pacjentów z szerszej perspektywy, nie skupiam się tylko na miejscu bólowym. Traktuje nasze ciało jako całość, tylko tak jestem w stanie odnaleźć rzeczywistą przyczynę dolegliwości.

W swojej pracy na pierwszym miejscu stawiam dokładny wywiad i neurodiagnostykę, która w połączeniu z innymi technikami terapeutycznymi pozwala w szybki sposób osiągnąć zadowalające efekty i pozbyć się bólu na dłuższy czas.

Pacjent trafiając do mnie do gabinetu nie tylko odzyskuje pełnię zdrowia, ale również uczy się jak przez zmianę codziennych nawyków może regulować pracę swojego organizmu. Aktywność fizyczna, odżywianie, sen i emocje to tylko kilka czynników, które mają realny wpływ nasz stan fizyczno-psychiczny. Dbając o każdy z nich możemy bez żadnego problemu wygrać walkę z bólem!