Jesteśmy Twoim przewodnikiem w drodze po zdrowie i witalność

+48 604 107 796

ul. Józefa Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

Szkolenie Mindfulness
– spokój i dobry sen!

WKRÓTCE KOLEJNA EDYCJA!
Online NA ŻYWO
Moduł I i II

Mindfulness – spokój i dobry sen!

Praktyki mindfulness polegają na doskonaleniu umiejętności świadomego życia „tu i teraz” tak, aby stymulować nowe połączenia neuronalne w mózgu i zmniejszać pobudliwość układu nerwowego, uczyć się nowego sposobu reakcji na stres, zmiany odczuwania różnych stanów emocjonalnych i większego zrozumienia siebie.

Dzięki praktykom mindfulness dajemy sobie szansę na głęboki spokój i lepszy sen, jak również pielęgnujemy swoje dobre samopoczucie – dobrostan, dodając sobie radości w codziennych aktywnościach. Zobaczysz, że wystarczy kilka minut dziennie, by odczuć i zauważyć poprawę samopoczucia, snu oraz koncentracji i równowagi emocjonalnej. Praktyki mindfulness doskonale łączą w sobie to, co przyjemne z tym, co wnosi trwałe zmiany na lepsze w naszym życiu!

Moduł I

W module I zrozumiesz istotę „mindfulness” i rozwijania inteligencji świadomego bycia „tu i teraz”, nauczysz się uważnego obserwowania swoich myśli, nawykowych reakcji i wpływu na emocje w połączeniu z praktyką mindfulness.

Moduł II

Moduł II obejmuje naukę rozluźniania ciała i umysłu przy jednoczesnym utrzymaniu uważności i koncentracji, dzięki której skutecznie nauczysz się odpuszczać i utrzymywać stan równowagi umysłu-emocji-hormonów.

Co zyskasz decydując się na Szkolenie Mindfulness – spokój i dobry sen!

Dla kogo Szkolenie Mindfulness – spokój i dobry sen!

Dla osób, które chcą poprawić swoją uważność i samoświadomość, a także zwiększyć poziom uwagi poświęcanej dobremu samopoczuciu innych osób.

Dla osób, które chcą poprawić jakość swojego snu i pielęgnować w sobie głęboki spokój oraz dobrostan.

Dla osób, które chcą nauczyć się tworzyć przestrzeń dla siebie – przestrzeni do myślenia, oddychania, nabierania dystansu do siebie, innych oraz swoich reakcji.

Koszt szkolenia online – 450 zł (moduł I i II)
Czas trwania – 5h (po 2,15h na 1 moduł z 15 min przerwą)
Prowadząca – Beata Krzos – certyfikowana konsultantka odporności psychicznej, coach mindfulness i ACC ICF, psychodietetyk