Jesteśmy Twoim przewodnikiem w drodze po zdrowie i witalność

+48 604 107 796

ul. Józefa Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

Głęboka relaksacja – Ylang w naszej ofercie!

Wychodząc naprzeciw osobom żyjącym w ciągłym pędzie i doświadczającym dużo stresu, stworzyłyśmy coś co pozwoli chociaż na chwilę poczuć odprężenie, wyciszenie myśli oraz doświadczenie spokoju.

Głęboki relaks mięśni twarzy, szyi, karku oraz barków – połączenie różnych technik rozluźniających, uwzględniając najbardziej problematyczne miejsca! Dodatkowym elementem zabiegu jest praca na punktach akupresurowych twarzy, gdyż twarz podobnie jak stopy i dłonie jest miejscem punktów refleksologicznych. Usprawnia to pracę mięśni, jeszcze mocniej rozluźnia napięte obszary, a także działa na uaktywnienie nerwów. Oddziałuje na cały organizm, przywracając mu równowagę energetyczną. Pobudza również ukrwienie w konkretnych obszarach, co wpływa na poprawę kondycji skóry. 

Masaż połączony jest z aromaterapią naturalnym olejkiem Ylang- Ylang, co wprowadza w jeszcze głębszy stan spokoju umysłu.

odprężenie masaż

Poznaj olejek Ylang-Ylang!

Olejek Ylang-Ylang pozyskiwany jest z egzotycznej rośliny – jagodlinu wonnego. Jest to roślina, która naturalnie występuje w południowo-wschodniej Azji.  Zastosowanie Jagodlinu wonnego w aromaterapii idealnie sprawdzi się do ukojenia zestresowanego ciała i umysłu, ponieważ wprowadza spokój oraz odprężenie. Wpływa także pozytywnie na samopoczucie i układ nerwowy, co pozwala zmniejszać stany niepokoju, a także zaburzenia lękowe. Zapach ten pomaga przejść w stan głębokiej relaksacji, oraz niezwykle wycisza, dzięki czemu podczas zabiegu możesz doświadczyć prawdziwie głębokiego relaksu. Jego woń łagodzi stres, uspokaja ciało i umysł, co pozwala choć na chwilę zapomnieć o codziennych zmartwieniach!

olejek aromaterapia

Efekty zabiegu

  • zniwelowanie napięć mięśniowych
  • stan głębokiego odprężenia
  • redukcja odczuwanego stresu
  • poprawa przepływu limfy
  • zmniejszenie obrzęków
  • poprawa ukrwienia
  • sprawniejsze dostarczenie tlenu i składników odżywczych do skóry
  • wyciszenie i odprężenie

Staraj się, aby w codziennym pędzie pamiętać o sobie i znaleźć chwilę tylko dla siebie. Wykorzystaj ją na głęboki relaks!

Możesz umówić się dzwoniąc pod nr + 48 662 001 801 lub przez https://instytutwellsense.booksy.com/